Aparaty słuchowe

Zobacz przykładowe ceny urządzeń. Sprawdź, ile może kosztować zakup aparatu słuchowego określonego typu i określonej klasy. Pamiętaj, że w BRANDvital możesz dokonać zakupu z refundacją NFZ, a nasze ceny są najkorzystniejsze na rynku!

Najlepsze marki aparatów słuchowych w najniższych cenach

Znane marki aparatów nawet 50% taniej.

APARATY SŁUCHOWE – w BRANDvital kupisz je najtaniej

BRANDvital to nie tylko profesjonalne punkty zaopatrzenia w aparaty słuchowe przez specjalistów protetyki słuchu. To również sklepy medyczne z kompleksowym zaopatrzeniem w produkty medyczne i sprzęt rehabilitacyjny. Oferujemy także wynajem produktów medycznych.

  • Nasze ceny są najniższe, ponieważ tak szeroka oferta pozwala na rozłożenie kosztów działania firmy na wszystkie sprzedawane i wynajmowane produkty.
  • W sklepach dedykowanych sprzedaży jedynie aparatów słuchowych, liczba klientów jest znacznie mniejsza, stąd cena aparatu słuchowego odzwierciedla wszystkie koszty działalności.

Chcesz wiedzieć więcej na temat cen aparatów słuchowych? Zapraszamy do przeczytania artykułu w temacie.

Aparaty słuchowe - w BRANDvital kupisz je najtaniej

Koszt aparatu słuchowego – czy musi być wysoki?

Sprawdź ceny aparatów słuchowych w BRANDvital i skorzystaj z najlepszej oferty na rynku.

Dobry aparat słuchowy to dla osoby z niedosłuchem szansa na powrót do normalnego życia. Czy wysokiej klasy sprzęt zawsze musi być drogi? Niekoniecznie! W BRANDvital znajdziesz aparaty słuchowe cyfrowe w najlepszych na rynku cenach. Dlaczego możemy się tym poszczycić? Wszystko dzięki skrupulatnie przemyślanej strategii, bazującej na szerokiej ofercie sprzętu. 

Proponujemy zarówno urządzenia zauszne, jak i wyjątkowo dyskretne aparaty słuchowe wewnątrzuszne. Cena każdorazowo zależy przede wszystkim od klasy i funkcji aparatu. Pamiętaj, że współpracując z nami, możesz skorzystać z refundacji NFZ lub dofinansowania PFRON, co dodatkowo zmniejszy koszt aparatu słuchowego.

Wymienne baterie do aparatów słuchowych - wymiana - Aparaty-sluchowe.info

Nie przepłacaj! Sprawdź ceny aparatów słuchowych w BRANDvital!

Chcesz poznać ceny konkretnych produktów? Cennik aparatów słuchowych znajdziesz w sklepie internetowym. Pamiętaj - jeśli nie znalazłeś interesującego Cię produktu - skontaktuj się z nami! Znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

APARATY SŁUCHOWE ZNANYCH MAREK

Refundacja aparatów słuchowych

  • Każdy, kto ma zdiagnozowany niedosłuch i komu lekarz wystawi zlecenie na zaopatrzenie w aparat/aparaty słuchowe ma prawo otrzymać dofinansowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia.
  • Kwota dofinansowania dla osoby dorosłej to 700 zł na aparat.
  • Refundacja przysługuje na raz na 5 lat. Więcej informacji na temat refundacji znajdziesz tutaj.

Nie zostałeś jeszcze zdiagnozowany? Nie zwlekaj! Zapisz się na bezpłatne badanie słuchu.

Refundacja aparatów słuchowych
DO GÓRY